O mne

                                                  

Vitajte na mojej stránke!

Keď som ju zakladala netušila som, že bude mať takýto úspech. Veľmi sa teším každej vašej spätnej väzbe. Aj vďaka vašim reakciám viem, že to čo tvorím a robím má zmysel. ❤️

◾Moje meno je Romana. Po ukončení gymnázia v Košiciach som sa vybrala na Pedagogickú fakultu do Prešova, kde som spoznala množstvo skvelých ľudí a profesorov. Ako správna budúca učiteľka som do toho šla s entuziazmom a odhodlaním urobiť svet lepším prostredníctvom detí.

◾ Po bakalárovi som pracovala krátkodobo vo viacerých zariadeniach a síce to nebolo natrvalo, tak som tým aspoň mala možnosť zistiť, v ktorom type mi to vyhovuje najviac.

◾Počas Materskej dovolenky som ukončila druhý stupeň VŠ a zoštátnicovala z teórie a metodiky riadenia predprimárnej edukácie, čo mi umožňuje do budúcna venovať sa manažmentu v danej oblasti.

◾ Keď svet zasiahla koronakríza, učitelia nastupovali prvýkrát v histórii na Home Office a rodičia kričali zúfalo o pomoc- rozhodla som sa, že skúsim Slovensku aspoň nejako pomôcť a prinesiem trochu pohľadu na edukáciu detí v predškolskom veku aj tým, pre ktorých to bola španielska dedina.

◾Snažila som sa preniesť medzi rodičov a učiteľov množstvo aktivít a zábavy z nášho domova a ukázať, že tvoriť sa dá aj doma s jednoduchými materiálmi či odpadom. Či to, že naučiť niečo malé dieťa, keď zvolíme tú správnu motiváciu a cestu nemusí byť až také náročné.
◾Mám dvoch synčekov a najmä oni sú mojím hnacím motorom a zadosťučinením pri tvorbe a realizácii aktivít, básní či podujatí.

◼️ Momentálne pracujem v materskej škole a keďže mi život priniesol stretnutie zoči-voči narušenej komunikačnej schopnosti, tak uplynulé dva roky venujem tejto tematike.

◼️ Absolvovala som množstvo webinárov a prednášok v danej problematike a okrem iného som absolvovala pol ročný kurz ABA terapie.

◼️  Momentálne tiež pôsobím ako členka školskej komisie v KSK.

◼️ Ďakujem, že ste v tom ešte stále so mnou a že venovať sa vašim deťom zmysluplne Vás baví. 💚

Mgr. Romana JUHÁSOVÁ