Aktivity

POZVÁNKA NA 1. Online KARNEVAL 🎭🤡


➡️Pozvánka na
🎭🎭ONLINE KARNEVAL🎭🎭
✅Keďže je február, fašiangy v plnom prúde a okrem iného je február mesiac, kedy sa zúčastňujeme plesov, rôznych zábav a naše deti karnevalov, avšak ktoré tento rok vo väčšine prípadov nebudú. Tak ale predsa nechceme, aby boli naše deti smutné a aby im tento rok niečo ušlo, tak keď nemôže ísť Mohamed k hore, príde hora k Mohamedovi.
A keďže my sme tiež škôlka a to rovno online škôlka, tak ani u nás nesmie chýbať karneval a to práve aspoň v tejto online podobe!
Tak vás srdečne pozývame na 1. ONLINE KARNEVAL, ktorý si zorganizuje každý z vás doma v obývačke, avšak pozor všetci v rovnaký deň a v rovnakú hodinu! A nie len tak hocijako, ale postupujeme presne podľa návodu.
➡️Vašou úlohou bude si s deťmi do Piatku vyrobiť masku na karneval.
(Poprípade si masky budú vyrábať učiteľky s deťmi cez online vyučovanie, ak majú záujem sa k nám pridáť a ak máte takúto možnosť).
➡️Samozrejme si s deťmi do piatku musíte vyrobiť aj výzdobu – napr. balóny, ktoré ak nemáte možnosť kúpiť a ani sa vám doma len tak nepovaľujú nevadí, vyrobiť si ich môžete z papiera , rovnako aj šaša na dvere, aby sme mali pocit skutočného karnevalu akého si urobíme aj my. Tiež pridáme v priebehu týždňa.
➡️Dôležitou súčasťou karnevalu je výber správnej hudby a zábavných aktivít, u nás nesmú na každej disco v obývačke chýbať pesničky ako detská párty od uja Ľuba a tiež chuchua od BibiBum. Dajte kľudne aj vaše tipy. Tipy na hry pridám tiež počas týždňa.
➡️V deň karnevalu v Piatok bude vašou úlohou nachystať si jedlo na párty. Samozrejme že občerstvenie v podobe šišiek a maškŕt nesmie chýbať.
➡️o 16,30 otvoríte karneval krátkou básničkou alebo pesničkou, môžete použiť tú, ktorú vám pridám, potom predstavíte masky.
➡️Program karnevalu si môžete zvoliť sami, ale tiež vám ponúkam nejaké hry, čo som dala dohromady a mohli by sa hodiť. Pridám neskôr. Lebo je to už veľmi dlhé.
➡️Po hrách a organizovanej zábave je na rade tá voľná zábava v podobe diskotéky.
➡️ Vašou poslednou úlohou bude po karnevale pridať nejakú fotku z vašej zábavy, výzdoby, masku alebo hocičo iné z vášho večera pod príspevok,ktorý pridám ja s tou našou karnevalovou zábavou, aby sme sa spoločne potešili vašimi výtvormi a nadobudli pocit, že sme to všetko prežili spolu.
Urobme si aj tento rok príjemný a nebuďme smutní, že naše deti nie sú v materskej škole a nemajú karneval vo svojom kolektíve. Pozrime sa na to inak. Vezmime to do vlastných rúk a urobme im nezabudnuteľný zážitok. 🙂
Budem rada ak sa k nám pripojí , čo najviac ľudí, tak kľudne zdieľajte 😍.
➡️ www.instagram.com/onlineskolka/
✅www.onlineskolka.sk

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *